Nahoře
pro 26, 2023
Publikoval Vojtěch Malina

Zásady ochrany osobních údajů

V souvislosti s používáním webových stránek Kosmetika Bylinka, jež se nacházejí na adrese kosmetikabylinka.cz, je společností spravující osobní údaje Vojtěch Malina, se sídlem Masarykova 307/37, 602 00 Brno, Česká republika, emailová adresa [email protected]. Tato stránka se zavazuje k ochraně soukromí svých uživatelů a zákazníků a věnuje se ochraně osobních údajů s největší možnou péčí. Všechny osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s příslušnými právními předpisy České republiky a Evropské unie, zejména s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR).

Tyto zásady obsahují informace o tom, jaké osobní údaje shromažďujeme, pro jaké účely je používáme, jak je chráníme, a jaké jsou vaše práva v souvislosti s ochranou vašich osobních údajů. Sběr osobních údajů zahrnuje, ale není omezen na, jména, adresy, telefonní čísla, emailové adresy, nákupní historii a prohlížení webové stránky. Tyto údaje jsou nezbytné pro řadu procesů, včetně, ale ne omezeně na, objednávky zboží, komunikaci s zákazníky, marketing a personalizaci obsahu.

Ochrana a bezpečnost dat

Pro ochranu a zabezpečení shromážděných osobních údajů přijímáme veškeré patřičné technické a organizační opatření. To zahrnuje použití šifrování, bezpečných serverů a protokolů, přístupových práv a pravidelných bezpečnostních auditů. Zavazujeme se zachovávat důvěrnost všech osobních údajů a chránit je před neoprávněným přístupem, zneužitím, ztrátou či poškozením.

Práva subjektu údajů

Jako subjekt údajů máte právo na přístup k vašim osobním údajům, právo na opravu, smazání („právo být zapomenut“), omezení zpracování, právo na přenositelnost údajů, právo vznést námitku proti zpracování vašich osobních údajů, a právo na nevystavení se rozhodnutí založenému výhradně na automatizovaném zpracování, včetně profilování. Pro uplatnění těchto práv, nebo pokud máte jakékoliv dotazy týkající se ochrany osobních údajů, můžete kontaktovat správce na emailové adrese [email protected].

Vojtěch Malina

Autor :Vojtěch Malina

Jsem odborník na drogerii se speciálním zaměřením na péči o pleť a tělo. Vytvářím obsah o všem od depilace po vlasovou kosmetiku. Mám vášeň pro sdílení tipů a triků, jak zlepšit denní péči o sebe.

Napsat komentář

O nás

Kosmetika Bylinka je váš průvodce světem drogerie a kosmetiky. Objevte s námi nejnovější trendy v depilaci, dermokosmetice, manikúře a pedikúře. Zjistěte, jak pečovat o svou pleť s našimi tipy pro pleťovou kosmetiku a péči o pleť. Od tělové po vlasovou kosmetiku, u nás najdete vše pro kompletní péči o vaše tělo. Navštivte náš web a objevte, jak podtrhnout vaši přirozenou krásu.