Nahoře
pro 26, 2023
Publikoval Vojtěch Malina

Úvod

Vítejte na webových stránkách Kosmetika Bylinka. Tyto Podmínky služby regulují váš přístup a použití našich služeb, včetně obsahu, funkcionalit a služeb nabízených na nebo prostřednictvím webových stránek kosmetikabylinka.cz. Přístupem k webu a jeho používáním souhlasíte s dodržováním těchto Podmínek služby. Pokud s Podmínkami služby nesouhlasíte, nejste oprávněni web a jeho služby používat. Tyto podmínky služby se mohou kdykoli aktualizovat nebo měnit, a to bez předchozího upozornění, a jakékoli takové změny budou platné ihned po zveřejnění na webu.

Obsah a autorská práva

Veškerý obsah na webových stránkách, včetně textů, grafiky, log, obrázků, videí, zvukových nahrávek a software je chráněn autorskými právy a je majetkem Kosmetiky Bylinka nebo je užíván s povolením majitelů. Obsah můžete pro osobní a nekomerční použití stahovat, kopírovat nebo tisknout, ale nesmíte jeho žádnou část upravovat, distribuovat, přenášet, zobrazovat, reprodukovat, publikovat, licencovat, vytvářet odvozená díla, prodat nebo využít jakýmkoli jiným způsobem bez předchozího písemného souhlasu majitele.

Odpovědnost a omezení odpovědnosti

Webové stránky a veškeré informace, obsah, materiály a produkty dostupné na nebo prostřednictvím webu jsou poskytovány na "jak jsou" a "jak jsou dostupné" základě bez jakýchkoli záruk. Kosmetika Bylinka nezaručuje, že stránky budou nepřetržitě dostupné, přesné, bezpečné či bez chyb. Kosmetika Bylinka nenese odpovědnost za žádné škody, které mohou vzniknout v důsledku používání webu, včetně přímých, náhodných, nepřímých nebo následných škod.

Kontaktní informace

Pro jakékoli dotazy nebo připomínky týkající se Podmínek služby, neváhejte kontaktovat vlastníka webových stránek, pana Vojtěcha Malinu, na adrese [email protected] nebo poštovní adresu: Masarykova 307/37, 602 00 Brno, Česká republika.

Vojtěch Malina

Autor :Vojtěch Malina

Jsem odborník na drogerii se speciálním zaměřením na péči o pleť a tělo. Vytvářím obsah o všem od depilace po vlasovou kosmetiku. Mám vášeň pro sdílení tipů a triků, jak zlepšit denní péči o sebe.

Napsat komentář

O nás

Kosmetika Bylinka je váš průvodce světem drogerie a kosmetiky. Objevte s námi nejnovější trendy v depilaci, dermokosmetice, manikúře a pedikúře. Zjistěte, jak pečovat o svou pleť s našimi tipy pro pleťovou kosmetiku a péči o pleť. Od tělové po vlasovou kosmetiku, u nás najdete vše pro kompletní péči o vaše tělo. Navštivte náš web a objevte, jak podtrhnout vaši přirozenou krásu.