Nahoře
Co je v kefíru? Průzkum zdravého probiotického nápoje
dub 3, 2024
Publikoval Vojtěch Malina

Představení kefíru: Co je to za nápoj?

Když jsem se poprvé setkal s kefírem, byl jsem trochu skeptický. Tenhle kyselý mléčný nápoj, který má kořeny hluboko v historii, obzvláště v oblastech Kavkazu, kde lidé věří, že jim kefírová zrna byla darována od proroků. Pravda nebo mýtus? To nechám na vás. Já jsem se rozhodl prozkoumat, co se skrývá za tímto zázračným nápojem, který si získal srdce mnoha lidí po celém světě.

Kefír je výsledek fermentačního procesu, kdy se speciálně kefírové zrna vynoří do kravského, kozího či ovčího mléka na 24 hodin, což vede k vytvoření bohatého a mírně kyselého nápoje plného probiotik, vitaminů a minerálů. Ale jestli si myslíte, že je to jenom o fermentaci, připravte se, že je to o mnohem, mnohem víc.

Odkud kefír pochází: Hist...

Vojtěch Malina

Autor :Vojtěch Malina

Jsem odborník na drogerii se speciálním zaměřením na péči o pleť a tělo. Vytvářím obsah o všem od depilace po vlasovou kosmetiku. Mám vášeň pro sdílení tipů a triků, jak zlepšit denní péči o sebe.

Napsat komentář

O nás

Kosmetika Bylinka je váš průvodce světem drogerie a kosmetiky. Objevte s námi nejnovější trendy v depilaci, dermokosmetice, manikúře a pedikúře. Zjistěte, jak pečovat o svou pleť s našimi tipy pro pleťovou kosmetiku a péči o pleť. Od tělové po vlasovou kosmetiku, u nás najdete vše pro kompletní péči o vaše tělo. Navštivte náš web a objevte, jak podtrhnout vaši přirozenou krásu.