Nahoře
pro 26, 2023
Publikoval Vojtěch Malina

Zásady ochrany osobních údajů

Kosmetika Bylinka si klade za cíl respektování a ochranu vašeho soukromí. Veškeré shromažďované a zpracovávané osobní údaje jsou používány v souladu s platnými zákony a nařízeními o ochraně osobních údajů. Tento dokument vysvětluje, jak se s vašimi osobními údaji zachází, jak jsou chráněny a jaká jsou vaše práva.

Osobní údaje jsou shromažďovány za účelem poskytování služeb, zlepšování těchto služeb, komunikace s vámi ohledně vašich dotazů nebo objednávek, a pro marketingové účely. Tyto údaje zahrnují, ale nejsou omezeny na, vaše jméno, e-mailovou adresu, kontaktní informace a historii nákupů.

Zpracování osobních údajů

Zpracování vašich osobních údajů probíhá na základě vašeho výslovného souhlasu nebo na základě jiných právních důvodů stanovených v GDPR. Máte právo tento souhlas kdykoliv odvolat. Všechny procesy zpracování jsou prováděny za účelem plnění smluvních a zákonných povinností, zajištění nejvyšší možné kvality poskytovaných služeb, nebo pro účely oprávněných zájmů provozovatele.

Vaše osobní údaje jsou chráněny technickými a organizačními opatřeními proti neoprávněnému přístupu, změně, zničení nebo jinému zneužití. Tato opatření jsou pravidelně aktualizována a testována. Přístup k vašim osobním údajům je umožněn pouze pověřeným osobám.

Práva subjektu údajů

Máte právo na přístup k vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz vašich osobních údajů, právo na omezení zpracování, právo na přenositelnost údajů, a právo vznést námitku proti zpracování vašich osobních údajů. Můžete tyto práva uplatnit zasláním žádosti na e-mailovou adresu [email protected].

V případě, že se domníváte, že vaše práva týkající se ochrany osobních údajů byla porušena, máte právo podat stížnost u dozorového úřadu.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně ochrany osobních údajů nebo uplatnění vašich práv se prosím obraťte na majitele webových stránek:

  • Jméno: Vojtěch Malina
  • Adresa: Masarykova 307/37, 602 00 Brno, Czechia
  • Email: [email protected]
Vojtěch Malina

Autor :Vojtěch Malina

Jsem odborník na drogerii se speciálním zaměřením na péči o pleť a tělo. Vytvářím obsah o všem od depilace po vlasovou kosmetiku. Mám vášeň pro sdílení tipů a triků, jak zlepšit denní péči o sebe.

Napsat komentář

O nás

Kosmetika Bylinka je váš průvodce světem drogerie a kosmetiky. Objevte s námi nejnovější trendy v depilaci, dermokosmetice, manikúře a pedikúře. Zjistěte, jak pečovat o svou pleť s našimi tipy pro pleťovou kosmetiku a péči o pleť. Od tělové po vlasovou kosmetiku, u nás najdete vše pro kompletní péči o vaše tělo. Navštivte náš web a objevte, jak podtrhnout vaši přirozenou krásu.